Aktualitātes

Dzintra Bungs tiekas ar stipendiātiem

04.03.2026

Ziedotāja Dzintra Bungs tikās ar saviem stipendiātiem Krišjāni Neimani, Nauri Šodnaku un Elīzu Seržāni.

“Tikšanās ar Dzintras kundzi un Dzintras vītolēniem bija ļoti jauks un mīļš notikums, sajutu siltas un sirsnīgas emocijas.” par tikšanos saka Krišjānis Neimanis.  

“Ziedotāja mūs sagaidīja ar apskāvieniem, siltām zeķēm/ čībām un mājības sajūtu. Viņas ar mīlestību gatavotie ēdieni, kuru pagatavošana prasa ilgu laiku, bija ļoti pārdomāti un garšīgi.” atminas Elīza Seržante.

Stipendiāts Nauris Šodnaks neslēpj sajūsmu un par tikšanos : “Esmu no sirds ļoti pateicīgs savai ziedotājai par sirsnīgo uzņemšanu un atbalstu. Pie viņas vienmēr valda gaiša un patīkama gaisotne, kurā ikviens jūtas gaidīts un novērtēts. Katra tikšanās reize ir īpaša, jo tajā jūtama gan siltuma pilna attieksme, gan patiesa interese par mums, vītolēniem. Man ir patiess prieks un gods būt viņas stipendiātam. Un vēl noteikti jāmin, ka viņa izcili gatavo!"

Paldies ziedotājai par sirsnīgo tikšanos ar jauniešiem!