Regina Rubene (dzim. Medne) uzaugusi Cēsīs, kur mācījusies Cēsu Draudzīgā aicinājuma ģimnāzijā. Studiju gados Regina nokļuva Rīgā, bet bēgļu gaitas viņu aizveda uz Vāciju, kur Ķīles universitātē tika pabeigtas Latvijā aizsāktās medicīnas studijas. Tad ceļš Reginu aizveda uz Austrāliju, kur tika nodibināta ģimene ar Ķīlē sastapto ķīmijas studentu Guriju Rubeni. Ģimenē izauga un tika izskoloti divi bērni: Selga un Juris, kuri bērnības dienās daudz laika pavadīja Melburnas latviešu sabiedrībā. Selga Melburnā studēja farmāciju, bet Juris, sekodams mātes pēdām, medicīnu. Ģimenē vienmēr tika pieminēta un svēta turēta Latvija un latviešu valoda, tāpēc drīz pēc Latvijas neatkarības atgūšanas 1995. gadā Regina kopā ar meitas ģimeni atgriezās Latvijā.
“Regina bija cilvēks, kas jau septiņu gadu vecumā izdomāja, kā grib savu dzīvi vadīt, ka grib kļūt par ārstu. Par spīti kara laika apstākļiem viņa ļoti mērķtiecīgi uz to gāja, un tāpēc vēl jo vairāk pārdzīvoja, ka pēckara Austrālijā viņas Vācijā iegūto grādu medicīnā neatzina un ārstes darbs bija liegts. To visu ņemot vērā, ģimenei liekas svarīgi atbalstīt tieši medicīnas studentu, lai, Reginu pieminot, tiek dota iespēja kādam jaunam cilvēkam īstenot savus sapņus tieši šajā, arī Reginas kādreiz izvēlētajā, profesijā, ” savu lēmumu dibināt stipendiju pamato Beņķu ģimene.
2011. gadā Regina Rubene dibināja Beņķu-Rubeņu ģimenes stipendiju, kas ir atbalsts medicīnas nozarē studējošiem. Regina, jau septiņu gadu vecumā saprata, ka vēlās būt ārste, un viņa joprojām uztur savu interesi par šo nozari. Viņa no pieredzes zina, cik medicīnas studentam ir grūti apvienot studijas un praksi ar strādāšanu, tāpēc ģimene izveidoja stipendiju, lai jaunieši varētu nopietni nodoties savām studijām ar domu, ka izvēlētā profesija būs tāda, kas nākotnē sniegs palīdzību daudziem Latvijas cilvēkiem.
2018. gada jūnijā mūžībā devās Regina Rubene. Stipendiju turpina meita Selga Beņķe.